محصولات هتلی
خانه / شامپو هتلی / صابون و شامپو هتلی با قیمت عمده

صابون و شامپو هتلی با قیمت عمده

صابون و شامپو هتلی به چه دلیل خریداری می شوند؟ آیا خرید آن ها با قیمت عمده به صرفه تر است یا تکی؟ چگونه می توان اقدام به خرید شامپو و صابون هتلی کرد؟

خرید انواع صابون و شامپو هتلی باقیمت عمده به منظور تجهیز نمودن محصولات بهداشتی هتلی انجام می شود.

اهمیت دادن به ملزومات بهداشتی موجود در هتل ها موجب می شود که رضایت خاطر مسافران بیشتر شود، به همین دلیل همواره به کامل بودن پک های بهداشتی مسافران و وجود صابون و شامپو اهمیت داده می شود. قیمت خرید انواع محصولات هتلی را باید از مراجع مختلفی تهیه کرد. 

صابون و شامپو هتلی با قیمت عمده

صابون و شامپو هتلی

صابون و شامپو هتلیهر فرد به طور روزانه در مدت اقامت خود در هتل نیاز به یک سری تجهیزات و اقلام دارد که مهم ترین محصولات بهداشتی هتلی می تواند صابون و شامپو باشد.

به منظور ارائه خدمات بیشتر و رسیدگی بهداشتی بهتر هتل از انواع صابون و شامپو درجه یک استفاده می شود.

بهترین صابون ها ومرغوب ترین شامپوها را میتوان در پک ها و کیت های تک نفره بهداشتی هتلی مشاهده کرد.

هزینه ای که صرف صابون و شامپو هتلی میشود سک هزینه ی اجباری و همیشگی برای هتل ها می باشد.

بگونه ای که تحت هیچ شرایطی نمیتوان ازوجود شامپو و صابون هتلی تک نفره در اطاق ها صرف نظر کرد.

قیمت عمده شامپو و صابون هتلی

قیمت عمده شامپو و صابون هتلیشرکت عرضه کننده و پخش کننده تجهیزات هتلی بهترین محصولات یک بار مصرف را در معرض فروش قرار می دهد.

ازجمله ارزان قیمت ترین این محصولات هتلی، شامپو و صابون هستند که به صورت عمده عرضه و توزیع می شوند.

قیمت عمده خرید شامپو و صابون هتلی برای خرید آن به تعداد بالا، مناسب تر میشود زیرا سرشکن خواهد شد.

فروش شامپو و صابون هتلی به قیمت عمده مناسب و به صرفه با توجه به میزان مرغوبیت آن مشخص میشود.

تمامی نمونه های شامپو و صابون هتلی که از یک برند باشند دارای درجه کیفی مشابهی می باشند و برای خرید محصول مرغوب تر معمولا باید برند را ارتقا داد.

خریدار محصولات بهداشتی هتلی

خریدار محصولات بهداشتی هتلیانواع تجهیزات هتل وجود دارد که که پک بهداشتی، یکی از آن ها محسوب می شود. خریدار این چنین کالاهایی عمدتاً همان گونه که مشخص است، هتل داران، مراکز درمانی و همین طور فروشگاه های متعددی می باشند که در این حوزه فعال می باشند. آن ها در برندها، طرح ها، وزن ها و همین طور کیفیت های متفاوتی خرید را انجام می دهند. 

این خریداران بیشتر برای این که بتوانند هزینه های خود را کاهش دهند، به تهیه عمده کالاهایی از این دست روی می آورند. محصولات بهداشتی هتلی انواع مختلفی دارند. در این جا به چند نمونه از وسایل بهداشتی هتلی اشاره می کنیم که به نوعی همه هتل ها هر چند ستاره ای که داشته باشند، برای مهمانان خود عرضه می نمایند: 

 • شامپو هتلی 
 • صابون هتلی 
 • خمیردندان هتلی 
 • مسواک هتلی 
 • و سایر ملزومات دیگر 

سفارش طرح های جدید محصولات بهداشتی هتلی

سفارش طرح های جدید محصولات بهداشتی هتلیبا مراجعه به فروشگاه محصولات هتلی، می شود سفارش خرید شامپو هتلی و همین طور سایر لوازم بهداشتی دیگر را ارائه کرد. همین طور اگر بخواهیم یک برند خاص را به دست آوریم، می شود به نمایندگی ها و یا سایت های معتبری که ایجاد کرده اند و همکاری دارند، سر زد. آن ها مارک های خارجی و ایرانی را عرضه می کنند. 

همین طور می توان به مسئول بهداشتی هتلی ایوان که یک برند محبوب است نیز مراجعه نمود و هر محصول هتلی ای را که می خواهید به دست آورید. روی هم رفته، انواع محصولات هتلی در بازار ارائه می گردند که هر کدام از آن ها کاربردهای متفاوتی را دارا می باشند. از این طریق حتی می شود قیمت شامپو هتلی و … را به دست آورد. 

سعی کنید که برای سفارش چنین کالاهایی با حساسیتی که مهمان به خرج می دهند، مراجع معتبر را بیابید. در این حوزه، شرکت های مختلفی فعال هستند که از طریق آنلاین نیز محصولات خود را به فروش می رسانند. مثلاً می شود به خدمات هتلداری آراد اشاره کرد که در بهترین پک های بهداشتی را با نرخ های مناسبی عرضه می دارد. 

روی هم رفته، سفارش چنین محصولاتی را می شود از راه های متعددی ارائه کرد. در این خصوص، شرکت های زیادی هستند که کار می کنند و خدمات ارائه می دهند. 

قطب تولید شامپو هتلی در بازار ایران

قطب تولید شامپو هتلی در بازار ایرانکارخانه هایی که در زمینه تولید شامپو هتلی فعالیت می کنند، در گوشه و کنار کشورمان دیده می شوند. آن ها محصولات خود را در بازار ایران به شکل گسترده ای پخش و توزیع کرده و سعی می کنند تا بهترین ها را در اختیار مشتریان خود بگذارند. به این طریق می توانند فروش بهتری داشته باشند و سود خوبی هم به دست آورند. 

اما انواع محصولات بهداشتی تبریز به ویژه شامپوی آن در سراسر کشورمان عرضه می شود. به نوعی می توان این شهر را قطب تولید این گونه از محصولات نامید. 

شما هر گونه شامپویی را در رایحه های مختلف و کیفیت های گوناگونی که خواسته باشید، می توانید از تولیدی های فعال در این بخش ایران، به دست آورید و سفارش آن را نیز به روش های متفاوتی ارائه دهید. می توانید با مراجعه مستقیم به عرضه کنندگان اصلی، شامپو هتلی ارزان را نیز تهیه کنید که از جمله احتیاجات اصلی به شمار می رود. 

در هر حال، خرید تجهیزات هتلی از جمله انواع لوازم بهداشتی را بهتر است که از فروشندگان اصلی تهیه کرد. آن ها را می شود در شهرهای مختلفی پیدا نمود خرید را به راحتی انجام داد. البته با مراجعه به مرکز خرید محصولات بهداشتی در هر منطقه از کشور که باشید، قادر خواهید بود که شامپو هتلی تولید شده بهترین برند را به دست آورید. 

تولید کننده انواع محصولات هتلی

تولید کننده انواع محصولات هتلیتولید انواع محصولات هتلی از جانب شرکت های متفاوتی صورت می گیرد. این کارخانه ها لوازم یکبار مصرف هتلی را هم ارائه می دهند که از جنس های مختلفی ساخته می شوند. یک هتل، نیاز به تجهیزات زیادی دارد که از ظروف گرفته تا کالای خواب، وسایل راحتی و همین طور لوازم مورد نیاز سرویس های بهداشتی می شود نام گرفت. 

به طور کلی، چنین کالاهایی را شرکت های مختلفی می سازند. برای نمونه، ظروف را کارخانه هایی که در زمینه تولیدات این چنین فعالیت می کنند ارائه می دهند. همین طور سایر محصولات بهداشتی و خواب هم از سوی کارخانه های بخصوصی انجام می شود که هر کدام از آن ها از مواد اولیه مختلفی جهت ساخت محصولات شان کار می گیرند. 

ولی برخی از شرکت ها کارشان این است که این کالاها را به صورت بسته ای در دسترس مشتریان خود قرار می دهند. این شرکت ها محصولات مختلفی را گرده آوری کرده و در پکیج های مشخصی جا به جا می کنند. این گونه است که خریدار می تواند به راحتی آن کالایی را که نیاز دارد به شکل عمده و یا جزئی به دست آورد و استفاده کند. 

خرید محصولات هتلی ایرانی را می توان از راه های گوناگونی انجام داد و به نظر می رسد، بهترین گزینه است که سری به تولیدی ها و یا نمایندگی هایشان زد. 

فروشگاه محصولات هتلی ارزان قیمت

فروشگاه محصولات هتلی ارزان قیمتاگر گشتی در مرکز خرید محصولات هتلی در هر منطقه از کشور که هستید، بزنید، می توانید فروشگاه هایی را بیابید که با قیمت ارزان کالاهای متفاوتی را ارائه می دهند. برای نمونه می شود محصولات هتلی خاوران را تهیه کرد که در این حوزه فعالیت گسترده ای دارد و از جمله تأمین کنندگان اصلی به شمار می رود. 

ولی نکته اساسی این است که خرید نوع ارزان چنین محصولاتی باید دقت زیادی به خرج دهید. پس نیاز است که سری به فروشگاه ها معتبر بزنید. آن ها کالای خوب را همواره برای مشتریان خود پیشنهاد می دهند و از جانب دیگر، سعی می کنند تا مشاوران صادقی هم در این زمینه باشند. اما محصولات هتلی، شامل چه چیزهایی می شود؟ 

 • دمپایی یکبار مصرف هتلی 
 • حوله های رنگی و ساده هتلی 
 • انواع پک بهداشتی 
 • کالای خواب از پتو تشک و روز انداز گرفته تا بالش و سایر موارد 
 • برخی از لوازم آرایشی 
 • و غیره محصولات دیگر از این دست 

فروشنده بهترین صابون هتلی در کشور

فروشنده بهترین صابون هتلی در کشوریکی دیگر از وسایل بهداشتی بسیار مهم، صابون است که نوع کوچک آن را هتلی و مسافرتی هم می نمایند. اگر به دنبال این هستید که بهترین نوع این محصول را بخرید، نیاز است که سری به فروشنده اصلی این کالا در کشور بزنید. آن ها در جای جای ایران فعالیت می کنند و می کوشند تا کالای برندهای مطرحی را عرضه نمایند. 

در هر صورت، صابون های هتلی نیز مانند نوع بزرگ آن، دارای کیفیت های متفاوتی است. این بستگی به شرکتی دارد که آن را تولید می کند. عمدتاً چنین کالایی را برای این که کاربرد بهتری پیدا نماید، از مواد اولیه گیاهی تولید می کنند. یک صابون خوب هتلی، در کنار این که عملکرد فوق العاده ای دارد، دارای رایحه خوش و رنگ متفاوت است. 

در کل، فروشنده چنین محصولاتی را می توان به شکل حضوری و غیر حضوری به آسانی در هر جایی از این کشور که باشیم، پیدا کنیم و جهت یک خرید خوب به آن ها مراجعه نماییم. این فروشندگان کالایی را که ارائه می دهند، تضمین می نمایند. به این شکل است که توانسته اند سالیان متمادی در بازار دوام آورند و مشتریان خود را داشته باشند. 

یافتن چنین عرضه کنندگان کار سختی نیست. تنها نیاز است که با افراد خبره تر مشوره کنید و یا در بازار، پرس و جو نمایید. این طوری است که می شود آن ها را پیدا کرد. 

شرکت صادرات صابون هتلی در شمال کشور

شرکت صادرات صابون هتلی در شمال کشورصابون هتلی صادراتی را در شمار کشور می شود از شرکت ارائه دهنده آن به دست آورد. این صابون ها خریداران زیادی در آن سوی مرزها دارند. از جمله کشورهای مقصد می توان به همسایگان مختلف مان اشاره نمود که بیشتر تولیدی ها و گروه های بازرگانی، محصولات خود را به بازارهای شهرهای متفاوت شان ارسال می کنند. 

صادرات این چنین کالاهایی بر اساس استانداردهای روز دنیا صورت می گیرد. گروه های تجاری در تلاش هستند تا تنوع زیادی به محصولات خود دهند که به این شکل فروش شان نیز بالا خواهد رفت. آن ها حتی در ابعاد و شکل های متنوعی صابون ها را به خارجی از کشور عرضه می کنند که شامل مستطیلی، گرد و مربعی می باشند. 

از طرفی، هر کدام از این صابون ها وزن خاص خود را دارا هستند. این گونه مصرف کننده می تواند آن محصولی را که نیاز دارد را به دست آورد. اوزان این صابون ها این گونه اند: 

 • صابون ۱۰ گرمی 
 • صابون ۱۵ گرمی 
 • صابون ۱۷ گرمی 
 • صابون ۲۰ گرمی 
 • و غیره 

وارد کننده شامپو هتلی در جنوب

وارد کننده شامپو هتلی در جنوبشرکت های گوناگون بازرگانی، شامپو هتلی را از مرزهای جنوب کشورمان وارد ایران می کنند. از جمله مشخصات بارز این گونه از کالاها این است که وزن کمی دارند و در ابعاد کوچکی نیز ارائه می شوند. آن ها را عموماً در بطری های پلاستیکی کوچکی عرضه می دارند که درب شان به شکل پیچی و غیر پیچی باز و بسته می شود. 

از طرفی، وارد کننده این گونه از کالا، سعی اش بر این است تا در تنوع بالای برند و کیفیت شامپوها را عرضه بدارند. در شرایط حاضر، به دلیل بالا بودن نرخ ارز، چنین محصولاتی گران تر از نوع ایرانی ارائه می شوند. برندهای معروف، طبعاً کالای خود را بر اساس قیمت های جهانی عرضه می دارند و که برای بسیاری از ما در شرایط حاضر گران است. 

در هر حال، آن شمار از هتل های بزرگ و مجلل که می خواهند از مهمانان خود به نحو احسن و شایسته ای پذیرایی کنند، می کوشند تا شامپوهای هتلی را از برندهای خارجی تهیه کرده و در دسترس مشتریان خود قرار دهند. آن ها نیز برای موهای خشک، نرم، چرب و معمولی ساخته می شوند که کاربردهای متفاوتی دارند. 

روی هم رفته، وارد کنندگان پیش از این که کالایی را به بازار داخلی عرضه کنند، می کوشند تا وضعیت خرید و فروش را بررسی نمایند. این طور بهتر قادر خواهند بود که شامپوها را به فروش رسانند و نیاز مصرف کنندگان را هم برآورده سازند. 

گروه تأمین کننده محصولات هتلی

گروه تأمین کننده محصولات هتلیمحصولات هتلی را گروه های تأمین کننده متعددی عرضه می نمایند. آن ها را می توان یک سری از شرکت ها خاص نامید که با بسته بندی های شیک، محصولات مورد نیاز یک هتل را ارائه می دهند. می شود از این شرکت ها در برندها و همین طور کیفیت های مختلفی کالاهای گوناگونی را به دست آورد که پیش از این به آن ها اشاره کردیم. 

در کل، تأمین کنندگان بر اساس نوع مشتری ای که دارند، کالاهای مختلف را گرد می آورند در یک جعبه و یا کارتن قرار می دهند و پس از آن بر اساس سفارش به دست مشتریان خود می رسانند. خریداران چنین محصولاتی می توانند مهمان پذیری ها، هتل های لوکس و یا سوئیت آپارتمان ها باشند. 

البته به این نکته هم توجه داشته باشید که مراجع مختلف دیگری از جمله مراکز درمانی و غیره هم از چنین محصولات استفاده می کنند و به نوعی یک مرجع خرید به شمار می روند. آن ها نیز در خرید خود را در انواع گوناگونی انجام می دهند. 

خلاصه این که می شود تمام محصولات هتلی را که توسط تولیدی های داخلی و خارجی ساخته شده اند، از این گروه های تأمین کننده به دست آورد. 

نمایندگی انحصاری محصولات هتلی درجه یک ایرانی

نمایندگی انحصاری محصولات هتلی درجه یک ایرانیهر کدام از شرکت هایی که در زمینه تولید و عرضه محصولات هتلی درجه یک ایرانی فعالیت می نمایند، کالای خود را عمدتاً توسط نمایندگی هایی که در گوشه و کنار کشور راه اندازی می کنند، ارائه می دارند. این شعبه های رسمی، کارهای گوناگونی را انجام می دهند. برای مثال سفارش ها را می پذیرند و به صورت کلی و جزئی کالا را می فروشند. 

از جانب دیگر، اگر می خواهید که یک پک کامل ملزومات هتلی را به دست آورید که از جانب شرکت های خاصی تولید شده اند، خوب است که به همین نمایندگی های انحصاری سر بزنید. آن ها تنها مراجعی هستند که یک نوع از مارک خاص را عرضه می کنند و در زمره معتبرترین فروشندگان قرار می گیرند. 

از سوی دیگر، بیشتر این شعبه ها، برای فروش بهتر محصولات شرکت، کانال ها و یا سایت های متعددی را هم ایجاد می کنند که از این طریق به تبلیغ، معرفی و فروش می پردازند. این گونه مشتریان هم خواهند توانست از هر جایی که هستند، سفارش محصول را ارائه دهند و آن را در اسرع وقت تحویل بگیرند. 

با همه این ها، برای یک خرید مناسب و ارزان قیمت و در همین حال با کیفیت محصولات هتلی، خوب است به منابع معتبر مراجعه نمود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مديريت فروش: فريبا نظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125787712
آدرس کانال: hivacosmetics_ir@
پست الکترونیکی: hivacosmetics@gmail.com

درباره ی f.mahmoodi

مطلب پیشنهادی

خرید شامپو و صابون هتلی بصورت مستقیم از مراکز تولیدی

اگر شما نیز از صاحبان هتل های بزرگ و یا کوچک در کشورمان هستید، حتماً به خوبی می دانید که تهیه محصولات بهداشتی هتلی تا چه میزان می تواند در افزایش اعتبار هتل شما